Wczytuję dane...
Współpraca Hurtowa

Współpraca Hurtowa

Hurtownia

Twoja firma też może dołączyć do grona zadowolonych odbiorców hurtowych sprzętu fotograficznego dla studiów fotograficznych - produktów dystrybuowanych w hurtowni Lokalnie.eu.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego lub stacjonarnego, zapraszamy do współpracy na specjalnych warunkach dla klientów hurtowych. Wiele polskich firm zbudowało swoją pozycję na rynku, dzięki współpracy z naszą hurtownią. Rozpoznawalne od lat marki produktów takie jak moda Damka , męska, dziecięca , elektronika. Oferta nasza jest systematycznie powiększana w zależności od potrzeb rynku fotograficznego w Polsce. Współpracującym z naszą hurtownią sklepom wielobranżowym możemy zaoferować korzystne warunki sprzedaży, pomoc merytoryczną oraz serwis.

Szeroki asortyment

Od samego początku naszego istnienia jasno postawiliśmy sobie zasadę: hurtownia wielobranżowa to duży asortyment, a nie tylko pełne magazyny. To, co znajduje się na regałach naszej hurtowni, to nie tylko towar najlepiej reklamowany czy najlepiej się sprzedający. Tutaj znajdziesz również asortyment, którego próżno szukać w innych tego typu punktach, a o który na pewno będą pytać Twoi klienci. Powinni oni wiedzieć, że znajdą u Ciebie niemal wszystko, czego będą potrzebować.

Sprawdź ofertę naszej hurtowni!

Korzystne ceny

Uczciwa oferta hurtowni fotograficznej to taka, która nie wykorzystuje klienta i jego niewiedzy na temat obecnych cen producentów. Zawsze stosowaliśmy politykę sprzedaży z niskimi marżami w stosunku do cen producentów. Jeśli spada cena producenta na jakiś oferowany przez nas towar, to Ty będziesz pierwszy, który na tym skorzysta, ponieważ ta cena staje się natychmiast niższa u nas.

Sprawna obsługa

Nasza hurtownia  z ogromnym asortymentem i niskimi cenami nie byłaby nawet w części taką jaką jest, gdyby nie tworzący ją pracownicy. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, bo nasi klienci dają nam wyraźnie poznać, że bardzo im odpowiada zaangażowanie oraz szybka i fachowa obsługa klienta. Naszą główną zaletą jest fakt, że pracownicy Lokalnie.eu to osoby pasjonujące się fotografią, w szczególności studyjną, dzięki czemu fotografowie z dużym doświadczeniem i profesjonalne studia fotograficzne są również rzetelnie obsługiwane.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Lokalnie.eu jako hurtownią fotograficzną, prosimy o kontakt.