Wczytuję dane...

Elektronika

Sklep z elektroniką, który podąża za potrzebami klientów

W Sklepie Lokalnie.eu nie mogło zabraknąć coraz popularniejszych w branży nowoczesnych technologii zestawów do testowania układów FPGA: Digilent oraz Terasic. Jako sklep z częściami elektronicznymi zaopatrujemy klientów – obok gotowych zestawów czy modułów – również w pełen zakres elementów, takich jak rezystory, potencjometry, kondensatory, diody, dławiki, tranzystory, triaki, tyrystory, układy scalone, wyświetlacze, czujniki, elementy optoelektroniczne, a także płytki prototypowe i płytki drukowane. Wśród części i podzespołów znalazły się również moduły do komunikacji: Bluetooth, GPS, GSM oraz ISM. Podczas wyposażania warsztatu nie zapomnij również o różnego rodzaju urządzeniach pomiarowych – w tym o miernikach uniwersalnych, lokalizatorach przewodów, termometrach i pirometrach, kamerach termowizyjnych, testerach, a nawet najbardziej zaawansowanych, ale niezbędnych do codziennej pracy: generatorach sygnałowych i oscyloskopach. Wielu konstruktorów i pasjonatów nie wyobraża dziś sobie pracy nad prototypami bez odpowiedniej drukarki 3D – dlatego oferujemy zarówno urządzenia do druku w technologii FFF/FDM, jak i odpowiednie filamenty oraz akcesoria.

Sklep elektroniczny online nie tylko z elektroniką

W ofercie Sklepu Lokalnie.eu znalazła się bardzo szeroka i stale rozwijana gama wyposażenia dla fachowców z różnych dziedzin. Polecamy zwłaszcza ogromny wybór elektronarzędzi inarzędzi ręcznych, w tym obszernych zestawów zapakowanych w solidne i estetyczne walizki. Naszym klientom dostarczamy ponadto lampy warsztatowe, lutownice i stacje lutownicze, stacje HOTAIR, kamery inspekcyjne na USB, uchwyty montażowe, czy też akcesoria do serwisowania urządzeń GSM. Znajdziesz u nas również mikroskopy, narzędzia do obróbki światłowodów czy też budowy i serwisowania sieci telefonicznych lub komputerowych. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.