Wczytuję dane...
O Nas

Firma nasza specjalizuje się od 2006 r w sprzedaży internetowej. Posiadamy 160 sklepów internetowych na całym świecie. Dziennie nadajemy ponad 19000 szt przesyłek. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz nam zaufać i liczyć na fachowe i bezpiczenie obsłużenie każdego zlecenia. Zaufało nam już setki tysięcy klientów.  

Lokalnie.eu jest sklepem wielobranżowym, który na polskim rynku działa od roku 2006.  posiadamy największe doświadczenie, któremu warto zaufać. Nasz sklep jest polecany przez firmy i osoby prywatne. Klientom oferujemy szeroki asortyment sprzętu do wyposażania. Wyposażamy w profesjonalny sprzęt znane sklepy, studia.

Great Lion Transport (właściciel Lokalnie.eu ) dzięki działaniu zarówno hurtowni jak i sklepu internetowego, rozpropagował sprzęt studyjny dla amatorów. Nasza firma udziela się często w organizowaniu i sponsorowaniu nagród w wielu konkursach .

Dodatkowe Informacje

INFORMACJE O FIRMIE:

Właścicielem sklepu Lokalnie.eu jest firma Great Lion Transport ul. Strumykowa  26, 80-297 Banino 

NIP: 6721808801
Reg: 221639030

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO:

Poniedziałek - Piątek w godzinach 9.00-18.00
Sobota w godzinach 10.00 - 14.00
Kontakt / Zamówienia Telefoniczne:
+48 731-244-576

DANE KONT BANKOWYCH:

Nr konta Revolut Bank
LT 78 3250 0772 8694 0380

BIC: REVOLT21

Dla przelewu w walucie Euro:
 Revolut Bank

LT78 3250 0772 8694 0380

BIC: REVOLT21

Przelewy zewnętrzne, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym.

Przelewy zewnętrzne zlecone z data bieżącą, ale po ostatniej sesji wychodzącej, realizowane są w najbliższym dniu roboczym.

Przelewy wewnętrzne miedzy rachunkami realizowane
są w czasie rzeczywistym.

Sprzedaż na Allegro prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Posiadamy zarejestrowaną działalność gospodarczą, więc wszystkie nasze transakcje są w pełni legalne. Robiąc zakupy właśnie u nas, masz 100% gwarancję satysfakcji z zakupionych przedmiotów. Dzięki dużej sprzedaży i bezpośrednim importowaniu towaru od producenta możemy zapewnić najtańszy towar przy wysokiej jakości wykonania. Z tego miejsca chciałbym Państwu podziękować za zaufanie bo dzięki niemu szukamy takich towarów dla Państwa już od 11 lat ciągle sporstając rosnącym wymaganiom klientów. Niezależne systemy oceny wskazuję że 98,6 % klientów poleca nasz asortyment oraz jakość obsługi.  

Sklep internetowy Lokalnie.eu oferuje szeroki asortyment, podzielony na przejrzyste kategorie:

  • Dom i Ogród - akcesoria do domu i ogrodu
  • RTV i AGD - akcesoria potrzebne pod podłączenia RTV takie jak kable, przejściówki adaptery: HDMI, VGA, DVI i inne), - 
  • Dziecko -zabawki do dzieci w każdym wieku
  • Komputery - akcesoria komputerowe takie jak obudowy na dyski, podkładki chłodzące, kable, adaptery, akcesoria sieciowe i nie tylko
  • Telefony i Akcesoria - akcesoria telefoniczne takie jak ładowarki, kable, uchwyty i inne
  • Sport i Turystyka - akcesoria rowerowe oraz akcesoria niezbędne podczas podróży
  • Uroda - oryginalne perfumy takich marek jak GILLETTE, MAX FACTOR, DERMACOL, ZIAJA, ADIDAS i wiele innych.

Nasza historia

Dwóch młodych przedsiębiorców rozpoczęło w 2006 r. sprzedaż produktów online na małą skalę, na różnych platformach. To był wielki sukces. W tym okresie szybkiego wzrostu stworzyliśmy również własną markę i rozpoczęliśmy produkcję produktów marki Lokalnie.eu. Liczba produktów rosła wykładniczo, a kolejnym, logicznym krokiem było rozpoczęcie sprzedaży w większej liczbie krajów w naszych własnych sklepach internetowych. Nasz sukces polega na pozyskiwaniu produktów u producentów i oferowaniu ich po konkurencyjnych cenach. Nieustannie poszukujemy nowych środków obniżających koszty, bez uszczerbku dla jakości i zrównoważonego rozwoju.

 

Nasza działalność

Przeprowadzamy badania rynku i dowiadujemy się, na jakie produkty jest największe zapotrzebowanie. Po ustaleniu tego negocjujemy z fabrykami, które produkują te produkty, a następnie kupujemy je w dużych ilościach- bezpośrednio u źródła. Dzięki temu procesowi możemy wpływać na projekt i opakowanie produktów, co pozwala nam zoptymalizować cały proces - a to oznacza, że ostatecznie Ty, nasz Klient, zapłacisz bardzo rozsądną cenę za nasze produkty.

Posiadamy również własną fabrykę, w której produkujemy kilka rodzajów mebli z płyt wiórowych. W przypadku tych produktów mamy jeszcze więcej do powiedzenia w całym procesie produkcyjnym, co ponownie sprawia, że cena, którą płacisz jako nasz Klient, jest bardzo korzystna.

 

 

Nasz cel

Klienci stają się coraz bardziej świadomi cen, a Lokalnie.eu ułatwia ten rozwój, oferując produkty do domu i ogrodu po konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest, aby wszystkie te produkty były dostępne dla jak największej liczby Klientów.

 

Nasi Klienci

Sprzedajemy nasze produkty w 27 krajach Europy, Stanach Zjednoczonych i Australii i zawsze ciężko pracujemy, aby poszerzyć nasz zakres i dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Oferujemy również obsługę klienta w języku ojczystym wszystkich krajów, w których jesteśmy aktywni.

 

Nasza obietnica

Jako klient Lokalnie.eu możesz mieć pewność, że wywiążemy się z następujących obietnic:

       

Dobra cena

Niczego nie lubimy bardziej niż robienia zakupów w okazyjnych cenach i jesteśmy pewni, że nie jesteśmy w tym sami. Zachowując pełną kontrolę nad procesami zaopatrzenia i produkcji, zawsze będziemy w stanie oferować nasze produkty w dobrej cenie.

 

       

 

       

 

Dobra obsługa

Nasza obsługa klienta jest doskonała. Jeśli masz pytania dotyczące produktu, wysyłki lub płatności, nasi pracownicy obsługi klienta są zawsze gotowi do pomocy w Twoim ojczystym języku. Dostawa i zwroty są zawsze bezpłatne. I oczywiście, jeśli coś pójdzie nie tak (bo przecież jesteśmy ludźmi), obiecujemy rozwiązać problem tak, byś był zadowolony.

 

       

 

       

 

Dobre samopoczucie

Zakupy w Lokalnie.eu powinny sprawić, że poczujesz się dobrze, a my obiecujemy, że zakupy w naszych sklepach internetowych zawsze zapewnią Ci ekscytacje z powodu znalezienia najlepszej oferty.”